Smide och konstglas. För sex ljus. Ytslitage, några glasdekorer med sprickor och lagningar. Ljusplafond medföljer. (Höjd ca.58, diameter 48)
800 SEK | 2016-07-31 11:57 |
750 SEK | 2016-07-31 11:53 |
600 SEK | 2016-07-30 21:19 |
200 SEK | 2016-07-29 23:04 |
100 SEK | Startpris |