Otydliga stämplar. Enstaka lagningar. (Höjd 12)
1 600 SEK | 2016-07-31 09:37 |
1 500 SEK | 2016-07-31 09:15 |
850 SEK | 2016-07-30 14:59 |
100 SEK | 2016-07-28 18:37 |
100 SEK | Startpris |