Olja på duk, motiv med lekande barn. Osignerad. (41x52)
500 SEK | 2016-07-31 10:15 |
450 SEK | 2016-07-30 23:38 |
350 SEK | 2016-07-30 22:49 |
150 SEK | 2016-07-30 21:48 |
100 SEK | 2016-07-29 18:54 |
100 SEK | Startpris |