Serigrafi, "Färgkonstruktion". Signerad och numrerad. Daterad 82. Inramad. (Bladmått 47x88)
1 700 SEK | 2016-07-29 10:19 |
1 600 SEK | 2016-07-31 12:58 |
1 200 SEK | 2016-07-31 11:46 |
350 SEK | 2016-07-29 12:06 |
250 SEK | 2016-07-29 09:26 |
100 SEK | 2016-07-28 21:44 |
100 SEK | Startpris |