Mahogny och valnöt. Lod finns. Mindre fanerskador. (Höjd 145)
1 500 SEK | 2016-07-31 10:00 |
1 400 SEK | 2016-07-31 12:01 |
1 200 SEK | 2016-07-31 09:14 |
1 100 SEK | 2016-07-30 22:06 |
900 SEK | 2016-07-30 00:00 |
650 SEK | 2016-07-29 07:48 |
100 SEK | Startpris |