Akvarell, torgscen med figurer. Signerad. Inramad. Bladet förskjutet. (63x49)
1 100 SEK | 2016-07-31 12:01 |
1 000 SEK | 2016-07-31 12:55 |
200 SEK | 2016-07-30 21:06 |
100 SEK | Startpris |