Akvarell, "Städanshyttan". Signerad och daterad 48. Inramad. (40x30,5)
450 SEK | 2016-07-31 10:22 |
400 SEK | 2016-07-29 15:20 |
150 SEK | 2016-07-29 14:52 |
100 SEK | 2016-07-29 08:54 |
100 SEK | Startpris |