Olja på duk, läsande man. Signerad och daterad 1948. I förgylld ram. (59x48)
2 000 SEK | 2016-07-31 09:57 |
1 900 SEK | 2016-06-10 15:53 |
1 100 SEK | 2016-07-28 23:18 |
950 SEK | 2016-07-28 23:07 |
100 SEK | Startpris |