Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (72x50)
2 100 SEK | 2016-07-31 11:56 |
2 000 SEK | 2016-07-31 12:54 |
850 SEK | 2016-07-30 21:49 |
550 SEK | 2016-07-30 15:02 |
300 SEK | 2016-07-29 08:51 |
150 SEK | 2016-07-29 00:19 |
100 SEK | 2016-07-28 19:05 |
100 SEK | Startpris |