Olja på duk, landskap med figurer. Signerad S.F. I samtida ram med dekorskador. Mindre duklagning. (59x41)
500 SEK | 2016-07-30 20:54 |
450 SEK | 2016-07-31 10:45 |
350 SEK | 2016-07-30 18:14 |
250 SEK | 2016-07-30 12:44 |
250 SEK | 2016-07-30 16:50 |
100 SEK | 2016-07-28 21:05 |
100 SEK | Startpris |