Olja på duk, motiv från Västerås. Signerad och daterad 1924. Ram med mindre dekorskador. (45x37)
450 SEK | 2016-07-31 11:48 |
400 SEK | 2016-07-29 15:47 |
250 SEK | 2016-07-28 23:07 |
100 SEK | Startpris |