Olja på duk, vilande hund. Signerad och daterad -91. (42x32)
1 300 SEK | 2016-07-31 11:48 |
1 200 SEK | 2016-07-29 15:40 |
1 000 SEK | 2016-07-31 11:40 |
900 SEK | 2016-07-31 10:45 |
150 SEK | 2016-07-29 09:25 |
100 SEK | 2016-07-28 23:05 |
100 SEK | Startpris |