Blandteknik, komposition. Signerad och daterad -70. Inramad. (25x20)
350 SEK | 2016-07-30 09:03 |
350 SEK | 2016-07-31 11:59 |
250 SEK | 2016-07-28 23:03 |
200 SEK | 2016-07-29 12:02 |
100 SEK | 2016-07-28 21:43 |
100 SEK | Startpris |