Olja på duk, "Ovädret kommer". Signerad och daterad -32. (53x64)
350 SEK | 2016-07-31 11:12 |
300 SEK | 2016-07-31 08:58 |
150 SEK | 2016-07-28 23:06 |
100 SEK | Startpris |