Akvarell, insjölandskap. Signerad och daterad -48. Inramad. (29x40)
600 SEK | 2016-07-31 11:31 |
550 SEK | 2016-07-29 18:23 |
200 SEK | 2016-07-30 21:41 |
100 SEK | 2016-07-28 20:30 |
100 SEK | Startpris |