Akvarell. Signerad och daterad 1950. Inramad. (49x34)
9 200 SEK | 2016-07-31 12:05 |
9 000 SEK | 2016-07-31 11:41 |
5 400 SEK | 2016-07-31 12:02 |
3 000 SEK | 2016-07-31 10:44 |
1 200 SEK | 2016-07-30 21:41 |
1 000 SEK | 2016-07-29 15:18 |
1 000 SEK | 2016-07-29 18:23 |
100 SEK | Startpris |