Färglitografi, komposition. Signerad och daterad 1972. Numrerad. Inramad. (73x54)
650 SEK | 2016-07-29 14:48 |
600 SEK | 2016-07-30 15:08 |
300 SEK | 2016-07-29 13:01 |
100 SEK | 2016-07-28 21:43 |
100 SEK | Startpris |