Olja på duk, lekande barn. Signerad och daterad 71. (60x49)
850 SEK | 2016-07-28 23:06 |
800 SEK | 2016-07-31 11:45 |
500 SEK | 2016-07-29 13:12 |
150 SEK | 2016-07-28 22:59 |
100 SEK | Startpris |