Olja på duk, skogsbild med kvinna. Signerad och daterad 69. (72x58)
250 SEK | 2016-07-31 11:38 |
200 SEK | 2016-07-29 13:11 |
150 SEK | 2016-07-30 11:38 |
100 SEK | Startpris |