Kristall. Med slipad dekor. 15 vinglas, 14 snapsglas, 14 likörglas, 14 sherryglas, 11 selterglas. Signerade. Enstaka nagg. (Höjd 8-14,5)
700 SEK | 2016-07-30 21:06 |
650 SEK | 2016-07-30 22:50 |
350 SEK | 2016-07-29 15:50 |
250 SEK | 2016-07-29 08:56 |
100 SEK | 2016-07-28 20:25 |
100 SEK | Startpris |