Grön och vittonat glas. Signerad och daterad 70. (Bredd 13,5, höjd 7)
600 SEK | 2016-07-30 19:06 |
550 SEK | 2016-07-31 11:20 |
250 SEK | 2016-07-28 21:07 |
100 SEK | 2016-07-28 18:41 |
100 SEK | Startpris |