Olja på duk, landskap. Monogramsignerad. (39x55)
2 200 SEK | 2016-07-31 11:59 |
2 100 SEK | 2016-07-30 18:07 |
1 800 SEK | 2016-07-31 11:19 |
1 100 SEK | 2016-07-30 18:59 |
600 SEK | 2016-07-29 15:36 |
300 SEK | 2016-07-28 23:04 |
100 SEK | 2016-07-28 21:42 |
100 SEK | Startpris |