Ljusstake, Gustaviansk, stämplad Göteborg samt fat, Martin Moberg, Jönköping. Ljusstake med bulor, repor. (Största diameter 22)
550 SEK | 2016-07-31 11:53 |
500 SEK | 2016-07-30 23:42 |
400 SEK | 2016-07-31 09:35 |
300 SEK | 2016-07-30 13:23 |
100 SEK | 2016-07-29 09:49 |
100 SEK | Startpris |