Olja på pannå, signerad och daterad 1943. (71x48)
2 300 SEK | 2016-07-31 10:21 |
2 200 SEK | 2016-07-31 10:42 |
700 SEK | 2016-07-30 21:39 |
650 SEK | 2016-07-29 18:23 |
600 SEK | 2016-07-28 23:49 |
100 SEK | Startpris |