Alabaster, förgylld och mörkpatinerad metall. Emaljerad urtavla med skador. (Höjd 39)
650 SEK | 2016-07-31 11:51 |
600 SEK | 2016-07-31 12:01 |
500 SEK | 2016-07-31 11:34 |
250 SEK | 2016-07-31 10:42 |
150 SEK | 2016-07-31 10:31 |
100 SEK | Startpris |