Rund, alrotsfanerad skiva. Tre-delad, svärtad fot. Stämpelsignerad "JAC SJÖLIN KÖPING No 417". Skivan med kantskador, skivfäste med lagningar. (Nedfälld höjd 76, skivans diameter 97)
8 000 SEK | 2016-06-05 11:43 |
7 800 SEK | 2016-06-05 11:29 |
7 600 SEK | 2016-06-03 11:49 |
6 000 SEK | 2016-06-05 09:22 |
4 600 SEK | 2016-06-04 19:41 |
4 200 SEK | 2016-06-03 17:38 |
350 SEK | 2016-06-03 12:33 |
150 SEK | 2016-06-02 21:29 |
100 SEK | Startpris |