Vitmålade. Med hylla och en låda vardera. Stämplade. Färgslitage, en dragknopp lös. (Höjd 60, 55x37)
1 400 SEK | 2016-06-05 11:43 |
1 300 SEK | 2016-06-05 10:09 |
850 SEK | 2016-06-05 09:08 |
650 SEK | 2016-06-05 07:27 |
200 SEK | 2016-06-03 21:57 |
150 SEK | 2016-06-03 12:11 |
100 SEK | 2016-06-02 19:44 |
100 SEK | Startpris |