Bonade. Svarvade handtag. Ytslitage, mindre lagningar.
1 600 SEK | 2016-06-04 19:54 |
1 500 SEK | 2016-06-04 22:18 |
850 SEK | 2016-06-04 15:49 |
650 SEK | 2016-06-04 15:13 |
150 SEK | 2016-06-03 22:33 |
100 SEK | Startpris |