"Ora Terza di Notte". Med handmålad dekor och förgyllning. Genombrutet brätte. Obetydlig fotringsnagg. (Diameter 22,5)
1 100 SEK | 2016-05-15 11:56 |
1 000 SEK | 2016-05-14 16:39 |
850 SEK | 2016-05-14 16:50 |
100 SEK | 2016-05-12 22:48 |
100 SEK | Startpris |