Skaft i silver. Blad i förgyllt stål. Förgyllningsslitage. (Knivens längd 31)
600 SEK | 2016-05-15 12:07 |
550 SEK | 2016-05-15 11:51 |
500 SEK | 2016-05-15 11:09 |
400 SEK | 2016-05-15 11:18 |
300 SEK | 2016-05-13 13:14 |
300 SEK | 2016-05-14 20:16 |
100 SEK | Startpris |