Otydliga stämplar. Färgslitage. (Höjd 8,5)
450 SEK | 2016-05-15 11:58 |
400 SEK | 2016-05-15 11:10 |
250 SEK | 2016-05-14 21:52 |
150 SEK | 2016-05-14 13:21 |
150 SEK | 2016-05-14 15:51 |
100 SEK | Startpris |