Färglitografi, festscen. Signerad och numrerad. Inramad. (58x40)
1 900 SEK | 2016-04-23 17:53 |
1 800 SEK | 2016-04-24 11:58 |
1 000 SEK | 2016-04-22 00:02 |
500 SEK | 2016-04-22 22:31 |
200 SEK | 2016-04-22 15:09 |
100 SEK | 2016-04-21 20:44 |
100 SEK | Startpris |