Olja på duk, båtscen med figurer. Signerad och daterad 1902. Krackeleringar. (37,5x52,5)
1 100 SEK | 2016-04-24 12:18 |
1 000 SEK | 2016-04-24 11:30 |
850 SEK | 2016-04-24 09:33 |
500 SEK | 2016-04-23 18:07 |
100 SEK | 2016-04-22 17:03 |
100 SEK | Startpris |