Olja på duk, "Samisk spåtunna". Signerad och daterad 1970. (75x57)
2 000 SEK | 2016-04-24 07:53 |
2 000 SEK | 2016-04-24 10:35 |
1 400 SEK | 2016-04-24 09:47 |
550 SEK | 2016-04-23 16:04 |
500 SEK | 2016-04-22 13:09 |
450 SEK | 2016-04-21 22:30 |
400 SEK | 2016-04-21 21:18 |
100 SEK | Startpris |