Träskuren och bemålad figur. Osignerad. Hatt med lagning. (Höjd 32)
1 400 SEK | 2016-04-22 20:44 |
1 300 SEK | 2016-04-24 12:00 |
950 SEK | 2016-04-08 14:35 |
550 SEK | 2016-04-21 22:52 |
100 SEK | Startpris |