Olja på duk uppklistrad på pannå, "Falsterbo". Signerad och daterad 1918. I bronserad och förgylld ram. (33x43)
1 100 SEK | 2016-04-24 11:55 |
1 000 SEK | 2016-04-23 23:03 |
850 SEK | 2016-04-23 16:03 |
700 SEK | 2016-04-23 22:56 |
600 SEK | 2016-04-23 19:44 |
300 SEK | 2016-04-22 18:49 |
100 SEK | Startpris |