Olja på duk, komposition. Signerad. (33x29)
3 400 SEK | 2016-04-24 11:52 |
3 200 SEK | 2016-04-24 11:51 |
1 400 SEK | 2016-04-24 10:04 |
650 SEK | 2016-04-24 02:47 |
550 SEK | 2016-04-23 22:09 |
250 SEK | 2016-04-22 21:24 |
150 SEK | 2016-04-22 16:58 |
100 SEK | Startpris |