Olja på duk, landskap. Signerad och daterad 78. (65x45)
4 200 SEK | 2016-04-24 11:41 |
4 000 SEK | 2016-04-24 10:30 |
2 500 SEK | 2016-04-23 18:19 |
950 SEK | 2016-04-21 21:19 |
100 SEK | Startpris |