Etsning, "Sommar". Signerad i trycket. Inramad. (12x17,5)
2 000 SEK | 2016-04-23 16:15 |
2 000 SEK | 2016-04-24 10:42 |
1 600 SEK | 2016-04-23 13:09 |
1 200 SEK | 2016-04-23 10:32 |
550 SEK | 2016-04-22 19:26 |
450 SEK | 2016-04-22 13:12 |
250 SEK | 2016-04-21 22:33 |
150 SEK | 2016-04-22 08:10 |
100 SEK | Startpris |