Olja på pannå, motiv från Falu gruva. Signerad och daterad 39. (59x80)
300 SEK | 2016-04-24 12:01 |
250 SEK | 2016-04-24 10:10 |
200 SEK | 2016-04-22 16:54 |
100 SEK | Startpris |