Etsning, "Sommar". Osignerad. Inramad. Bladet med repa. (17,5x12)
850 SEK | 2016-04-22 21:13 |
800 SEK | 2016-04-22 20:40 |
400 SEK | 2016-04-22 19:26 |
350 SEK | 2016-04-22 18:43 |
300 SEK | 2016-04-21 22:21 |
300 SEK | 2016-04-22 11:39 |
100 SEK | Startpris |