Akvarell, landskap med byggnader. Signerad C Maurice. I samtida ram. (16,5x24)
450 SEK | 2016-04-24 11:52 |
400 SEK | 2016-04-22 21:12 |
300 SEK | 2016-04-23 19:53 |
150 SEK | 2016-04-22 17:04 |
100 SEK | 2016-04-22 11:25 |
100 SEK | Startpris |