Olja på duk, forslandskap. Otydligt signerad. Mindre retuscher. (30x51)
700 SEK | 2016-04-24 11:50 |
650 SEK | 2016-04-23 16:07 |
400 SEK | 2016-04-24 09:11 |
300 SEK | 2016-04-21 21:26 |
100 SEK | Startpris |