Färglagd etsning, stadsbild. Signerad och numrerad. Inramad. (12,5x15)
550 SEK | 2016-04-24 10:25 |
500 SEK | 2016-04-24 12:04 |
400 SEK | 2016-04-23 23:40 |
100 SEK | Startpris |