Färglagd etsning, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (20x13)
650 SEK | 2016-04-24 11:59 |
600 SEK | 2016-04-22 21:01 |
450 SEK | 2016-04-23 13:00 |
100 SEK | Startpris |