Olja på duk, havsscen med figurer. Otydligt signerad. Duklagning, ramskada. (75x60)
1 000 SEK | 2016-04-24 11:15 |
950 SEK | 2016-04-24 11:19 |
600 SEK | 2016-04-23 08:11 |
250 SEK | 2016-04-22 04:15 |
150 SEK | 2016-04-22 19:25 |
100 SEK | Startpris |