Färglitografi, komposition. Osignerad. Inramad. (54x38)
2 200 SEK | 2016-04-24 12:05 |
2 100 SEK | 2016-04-24 12:03 |
1 900 SEK | 2016-04-24 11:59 |
1 700 SEK | 2016-04-24 11:50 |
600 SEK | 2016-04-24 10:34 |
400 SEK | 2016-04-23 08:06 |
300 SEK | 2016-04-22 20:06 |
100 SEK | 2016-04-22 18:42 |
100 SEK | Startpris |