Etsning, flickporträtt. Osignerad. Inramad. (10x14)
550 SEK | 2016-04-24 10:45 |
500 SEK | 2016-04-24 10:56 |
400 SEK | 2016-04-24 10:53 |
200 SEK | 2016-04-23 21:59 |
100 SEK | 2016-04-22 18:42 |
100 SEK | Startpris |