Med skuren dekor. Lagningar, skador. (29x21, höjd 15)
500 SEK | 2016-04-23 20:05 |
450 SEK | 2016-04-24 11:52 |
100 SEK | 2016-04-21 20:41 |
100 SEK | Startpris |