Olja på pannå, Stockholmsmotiv. Signerad. (48,5x59)
3 200 SEK | 2016-04-23 16:12 |
3 000 SEK | 2016-04-24 09:20 |
2 000 SEK | 2016-04-24 08:13 |
1 500 SEK | 2016-04-22 19:14 |
1 000 SEK | 2016-04-22 13:12 |
500 SEK | 2016-04-21 20:38 |
100 SEK | Startpris |